Okulary do komputera i czytania

AdminOferta

Po 40-stym roku życia większość ludzi ma problem z ostrym widzeniem z bliska i potrzebuje okularów do czytania i komputera.

Standardowe okulary do czytania przeznaczone są do pracy wzrokowej w odległości 40-45 cm, natomiast ekran komputera stacjonarnego jest oddalony o około 70 cm. Wymaga to posiadania dwóch par okularów: oddzielnych do czytania i oddzielnych do komputera.

Okulary do czytania

Standardowe okulary do czytania

W naszym salonie możesz dobrać takie okulary, dzięki którym będziesz dobrze widział w odległościach 40 i 70 cm. Będą one idealne zarówno do czytania, jak i komputera.

Aby dobrze dobrać tego typu okulary wymagane jest profesjonalne badanie wzroku z uwzględnieniem wady wzroku oraz specjalnych pomiarów optycznych takich, jak: rozstaw źrenic oraz wysokość środków optycznych w oprawkach. U każdego z nas te parametry są inne. Okulary zakupione w sklepie lub aptece nie uwzględniają tych parametrów.

W naszych salonach w Radomiu i Kozienicach kupisz kompletną parę okularów z soczewkami jednoogniskowymi wraz z badaniem wzroku już za 99zł!1

Soczewki okularowe do czytania i komputera

Oprawki z soczewkami ADDPOWER od 310 zł

Okulary typu ADDPOWER

Okulary typu ADDPOWER

Jeśli lubisz dużo czytać, to są one właśnie dla Ciebie! Mają poszerzony zakres i zasięg ostrego widzenia.

Oprawki z soczewkami OFFICE 2m od 539 zł – idealne do pracy przy komputerze z zasięgiem do 2 metrów

Ceniąc sobie swobodę oraz komfort pracy proponujemy wybrać okulary z zakresem widzenia do 2 m, dzięki czemu zapewnisz sobie ostry obraz o szerokim polu widzenia nie tylko przy czytaniu czy pracy z komputerem, ale i utrzymując kontakt wzrokowy z kontrahentem.

Okulary typu Office 2 m

Okulary typu Office 2 m

Okulary z soczewkami OFFICE 4m od 539 zł – idealne do pracy przy komputerze z zasięgiem do 4 metrów

Okulary z zasięgiem do 4 metrów szczególnie polecamy dla osób, którzy muszą utrzymać ostry obraz zarówno w odległościach bliskich, jak i trochę dalszych. Przykładem może być prelegent wygłaszający prezentację. Musi on dobrze widzieć to, co się dzieje na monitorze komputera, jak i na slajdach wyświetlanych przez rzutnik.

Okulary typu Office 4 m

Okulary typu Office 4 m

Hoyalux iD WorkStyle Screen/Space dla najbardziej wymagających użytkowników od 992 zł

Najbardziej nowoczesne i technologicznie zaawansowane soczewki do pracy to Hoyalux iD WorkStyle. Tutaj też występują wersje od 2 do 4 metrów, jak w soczewkach OFFICE, natomiast dodatkowo na etapie produkcji uwzględniane są indywidualne dodatkowe parametry takie, jak: np. wygięcie oprawki czy jej nachylenie względem oka. Dzięki takiemu podejściu okulary z takimi soczewkami dają jeszcze szersze pole widzenia i jeszcze wyższy komfort użytkowania.

Okulary typu Workstyle Screen

Okulary typu Workstyle Screen

Okulary typu Workstyle Space

Okulary typu Workstyle Space

Korzyści dla pacjenta:

  • najszersze pole widzenia
  • duży kontrast obrazu
  • idealne przejścia pomiędzy różnymi odległościami
  • ostre widzenie we wszystkich docelowych kierunkach

Jesteśmy blisko Ciebie, odwiedź nasze salony:

  • Radom, ul Królowej Jadwigi 21/VII  ☎  (48) 360-56-78
  • Kozienice, ul. Hamernicka 4/2  ☎ (48) 614-23-72
  • Pionki, ul. Legionistów 38 ☎ 533-885-688

 

  1. Dotyczy wybranych opraw ↩︎